KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12815363
nr 1281 5363
Blandteknik
Jean Speth, tillskriven. "Blodbad i Petersburg". Omkring 1900. Mixed media på papper, 116x146cm. Ej signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:19:53
2.000 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.800 kr